جعبه دمنوش خاتم کاری مهرگیاه

  • 0تومان
  • موجودی:در انبار
  • کد محصول: LB02
تعداد
این محصول داری حداقل 20 عدد خرید می باشد

جعبه دمنوش خاتم کاری از جمله جعبه دمنوش هایی است که طرفداران بسیاری را بخود جلب نموه است. جعبه دمنوش از جنس و طرح خاتم کاری از طرح های مورد پسند عموم است چراکه این طرح نمادی از فرهنگ اصیل ایرانی را با خود دارد، جعبه دمنوش ارائه شده دارای ابعاد 22 در 22 در ارتفاع 6 سانت است که تقسیم بندی داخلی این جعبه دمنوش بنحوی است می توان چهار نوع دمنوش را براحتی در این جعبه دمنو ش جای داد. هر قسمت از این جعبه دمنوش دارای ابعاد 9.5 در 9.5 سانت بوده که می توان از آن  بعنوان جعبه دمنوش مهرگیاه برای نگهداری انواع دمنوش مثلثی و یا دمنوش باز استفاده کرد همچنین از آن بعنوان جعبه دمنوش نیوشا جهت نگدارای انواع دمنوش مثلثی و یا تی بگی استفاده نمود ظرفیت این جعبه دمنوش 40 عدد انواع دمنوش بوده و بهمراه کارتن اختصاصی عرضه می گردد.

با خرید جعبه دمنوش مهرگیاه می توانید انواع محصولات مهرگیاه و یا هر شرکت دیگری را به انتخاب خود در جعبه دمنوش جای داده و از نوشیدن آنها لذت ببرید.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی

برچسب ها: جعبه, جعبه چوبی, جعبه دمنوش, مهرگیاه, نیوشا, جعبه نیوشا, جعبه دمنوش نیوشا, جعبه چوبی نیوشا, جعبه مهرگیاه, جعبه دمنوش مهر گیاه, جعبه چوبی دمنوش مهرگیاه, جعبه دمنوش چوبی نیوشا, فروش جعبه نیوشا, خرید جعبه نیوشا, فروش جعبه دمنوش نیوشا, خرید جعبه دمنوش نیوشا, فروش جعبه دمنوش