جعبه دمنوش ترمه مهرگیاه

  • 0تومان
  • موجودی:در انبار
  • کد محصول: LB017
تعداد
این محصول داری حداقل 20 عدد خرید می باشد

جعبه دمنوش مهرگیاه همرا با روکش ترمه محصولی منحصربفرد است جنساین  جعبه دمنوش  از چوب بوده که میتواند حس بسیار خوبی از لمس این جعبه چوبی دمنوش را به ما انتقال دهد جعبه دمنوش مهرگیاه در واقع یک جعبه دمنوش اختصاصی با ابعاد 32در 22 در ارتفاع 6 سانتی متر است  این جعبه دمنوش دارای 6 قسمت مجزا جهت نگهدارای انواع دمنوش مثلتی مهرگیاه و یا دمنوش مثلتی نیوشا و یا هر دمنوش دیگر تا ابعاد 9.5 در 9.5 سانت است در هر قسمت از این جعبه دمنوش 10 عدد دمنوش بصورت خوابیده قرار میگیرد که در مجموع ظرفیت این جعبه دمنوش چوبی مهرگیاه به 60 عدد می رسد علاوه بر اینروکش بسار زیبا و خاص ترمه این جعبه دمنوش است که در واقع انتقال دهنده حس بسیار زیبای پارچه اصیل ایرانی همراه با طعم طبیعت به شما عزیزان است جعبه دمنوش مهرگیاه در گروه جعبه دمنوش لوکس قرار میگیرد.

وظیفه باز بسته شدن جعبه دمنوش مهرگیاه برعهده دو لولا فلزی از جنس مرغوب بوده که علاوه بر راحتی منجر می شود تا کارایی و طول عمر جعبه دمنوش ترمه بسیار بالا تر برود با خرید جعبه دمنوش مهرگیاه می توانید یک ترکیب دلخواه از دمنوش مهرگیاه، نیوشا، کافی میکس و... در ان نگهداری کنید.

جعبه دمنوش مهرگیاه مانند سایر جعبه دمنوش های لوکس باکس بصورت بسته بندی شده در کارتن های تکی و با تضمین در کیفیت و قیمت ارائه می شود.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی

برچسب ها: جعبه, جعبه چوبی, جعبه دمنوش, مهرگیاه, نیوشا, جعبه نیوشا, جعبه دمنوش نیوشا, جعبه چوبی نیوشا, جعبه مهرگیاه, جعبه دمنوش مهر گیاه, جعبه چوبی دمنوش مهرگیاه, جعبه دمنوش چوبی نیوشا, فروش جعبه نیوشا, خرید جعبه نیوشا, فروش جعبه دمنوش نیوشا, خرید جعبه دمنوش نیوشا, فروش جعبه دمنوش